KONST / Litografier / Färglitografi 7908162
nr 790 8162
Färglitografi
oidentifierad konstnär, 135/175, signerad, 74x56
Utrop:
700 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:42:58
150 kr
150 kr